Reklam filmlerine sunmak için çocuk oyuncular arıyoruz!

Reklam filmlerine sunmak için çocuk oyuncular arıyoruz!

Çocuk reklam ajansı başvuru yapan tüm bireylerin başvurularını dikkatle inceleyen ve daha sonra ki adımlar için projelere sunan firmamıza katılım gerçekleştirmek ister misiniz? Bu alanda her yıl 20’ye yakın oyuncusunu projelere sunan ve böylelikle önem arz eden projelerde rol alma fırsatları tanıyan ajansımız, yapılan çalışmalar ile beraber devasa bir ortam zemini yaratmayı başarmıştır. Alanında hit kazanan pek çok projenin yıldızlarını sunuyor ve Türkiye’de tanınan bir oyuncu haline dönüştürüyoruz.

Yapılan çalışmalar sayesinde çocuk reklam ajanslari adı altında hemen katılımlarınızı gerçekleştirmek söz konusudur. Siz de bir tıkla ajansımıza kaydolmak ve kendinizi bu alanda ispatlamak istiyorsanız tercihlerinizi bizlere ulaştırmayı ihmal etmeyin. Yoğun bir ortam hazırlayan ve aynı zamanda sizleri birçok farklı projeye sunarak, rol almanızı kesinleştiren firmamız; bu sektörün en eski ve en tanınan casting direktörlerini de kendi departmanlarında barındırıyor. Bir tıkla çocuk reklam ajansı başvurunuzu yapın!

Katılımlarda oyuncularımızdan ücret istemiyoruz!

Ajansımıza katılmak isteyen oyuncu adaylarından para almadığımız gibi, 10 farklı ilde yer alan şubelerimizde de fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Bu alanda profesyonel olan ve alanının en çok tercih edilen ajansı konumunda yer alan firmamız, her geçen gün çocuk reklam ajanslari bünyesinde tanınan starlar keşfedebilmek adına kendisini geliştirmektedir. Hemen siz de kaydınızı oluşturabilir, kadromuzda yer alan bir oyuncu olabilirsiniz.

Bebek ve çocukların yanı sıra genç ve orta yaş, ileri yaş oyunculara da şans tanıyan firmamız; çocuk reklam ajansı başvuru üzerinden tüm kişilere form doldurmalarını ve mail adresimize iletmelerini talep etmektedir. Birkaç farklı açıdan çekilmiş fotoğraflarınız ile beraber artık doğrudan kadromuzda yer alabilecek, aynı zamanda ise kendinizi ispat etme fırsatlarına erişebileceksiniz. Tercihinizi bizlerden yana tutun, hemen katılımlarınızı gerçekleştirin ve çocuk reklam ajanslari alanında yer alan bir oyuncu konumuna ulaşın.