Dizi ve reklamlarda yer alacak oyuncuların başvurularını bekliyoruz!

Dizi ve reklamlarda yer alacak oyuncuların başvurularını bekliyoruz!

Reklamlarda oynamak istiyorum başvurusunu yapan pek çok aday, doğrudan ajansımıza katılım hakları elde edebildi ve sektör de kendilerini gösterme fırsatları buldular. Bu doğrultu da marka değerini koruyan ajansımız, yapmış olduğu çalışmalar ile beraber de sizleriDn çeşitli projelerde yer alabileceği ortamlar yaratmaktadır. Kadromuzda yer alan isimlerin tamamını çeşitli projelere dahil etmeyi başardığımız gibi, bu kıstasta ise daha fazla öne çıkmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hemen siz de dizilerde oynamak için oyuncu alımı ilanlarımıza göz atabilir, bu sayede kendinizi pek çok projede ispat etme olanaklarına erişebilirsiniz. Oyuncu kadromuzda yer alan isimlere ayrıca eğitim veren ajansımız, böylelikle tam anlamıyla bir ajans bünyesi oluşturabilme hususunda önem arz eden çalışma olanaklarını sunabiliyor. Bir tıkla reklamlarda oynamak istiyorum başvurularını tarafımıza iletin ve kendinizi gösterme şanslarına ise doğrudan sahip olun!

Show TV dizilerine oyuncu aranıyor!

Dizilerde oynamak için oyuncu alımını sürdüren ajansımız, sizlere Show TV projelerinde yer alma şansları vermektedir. Özellikle bu yıla damgasını vuran Ay Yapım projesi İçerde, yeni oyuncuları kendi bünyesine dahil etmek ve önemli bir ağ kurabilmek açısından çalışmalarını her geçen gün arttırmaktadır. Hemen siz de kendinizi göstermek ve projeler ile test edebilmek adına bizlerle kontak kurabileceğiniz bir ortam yaratmayı ihmal etmeyin.

Birçok oyuncu adayı, reklamlarda oynamak istiyorum başvuru formlarını doldurmakta ve ajanslara doğrudan kayıtlar gerçekleştirmektedir. Bu noktada ise yapmış olduğumuz eşsiz çalışmalar sayesinde kendinizi ispatlamanız ve sektörün öncü projelerine dahil olabilmeniz bakımından buradayız! Çıtamızı her daim daha üst pozisyonlar da tutmak ve yeni oyunculara şans tanımak adına çalışan firmamız, böylelikle sizlere dizilerde oynamak için oyuncu alımı hizmetlerini sunma hususunda da herhangi bir engel tanımıyor! Hemen tercihinizi bizden yana kullanın, siz de bu projelerin yıldızı olma şanslarına erişin.