Kadıköy ajansımıza oyuncu & model aramaktayız!

Kadıköy ajansımıza oyuncu & model aramaktayız!

Kadıköydeki ajanslara kıyasla çok daha iyi olan ve aynı zamanda markasını öne çıkartan firmamız, yapılan bu çalışmalara istinaden marka değerini çok daha üst pozisyonlara çıkartmıştır. Her geçen gün daha fazla yeni yüzü piyasaya dahil edebilmek ve bu alanda yapılan çalışmalar ile marka değerini koruma kaydıyla ön seviyeye çıkan firmamız, Türkiye standartlarında ise en iyi firma konumunda yer alan ajansımıza siz de ücretsiz katılın!

İstanbul cast kapsamında yeni oyuncu adaylarını sinema, dizi ve reklam projelerine dahil etmek; aynı zamanda ise model ve mankenlik yapmak isteyen adaylara da bir çalışma ortamı sağlama hususunda çalışıyoruz. Bu alanda “en iyisi” olarak gösterilen firmamız, kendisini her daim daha üst seviyelere çıkartabilme konusunda da emin adımlar atmaktadır. Siz de hemen Kadıköydeki ajanslar kapsamında bize ulaşın, profesyonel ortamda çekilen fotoğraflarınız sayesinde de Türkiye’nin tanınan bir oyuncusu olabilmenin kapılarını aralayın.

Yeni oyuncu adaylarına şans tanıyoruz!

Her zaman yeniliğe açık olan firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber sizlere İstanbul cast kapsamında projelerin yüzü olma fırsatları vermektedir. Tip ve fiziksel özelliklerinizin yanı sıra bu sektör de daha önce tecrübe edinmiş veya edinmemiş kişilere de bir şans tanımaktan geri kalmıyoruz. Böylelikle çok daha kapsamlı ve aynı zamanda tanınan bir oyuncu adayı olabilme fırsatı kapınıza kadar ulaşıyor.

Alanında önemli bir yer tutan ajansımız, var olan hizmetleri ile beraber Kadıköydeki ajanslar olarak sizlerden gelen başvuru taleplerini dikkatle incelemektedir. Yapılan bu çalışmalar ile yol kaydeden ve yeni yüzleri kendi alanında toplamayı ihmal etmeyen firmamız, böylelikle kitlelere öncelikli bir hizmet akışı sağlamayı da ihmal etmemektedir. Bir tıkla bize ulaşabilir, böylelikle İstanbul cast kapsamında kadromuza dahil olarak kendinizi ispatlama olanaklarına doğrudan ulaşabilirsiniz. Artık kadromuzda yer almak ve oyuncu vazifesi görmek fazlası ile kolay!