Kalbimin Sultanı Dizisi Oyuncu Alımları

Romantik komedi dizileri arasında yer alan ve yurt dışına açılan proje ile hem Türkiye de hem de Rusya da aynı anda Gösterime girecek olan uluslar arası dizisi olan Kalbimin Sultanı dizisi geniş kadrosuna ek yeni oyuncu adaylarını aramaktadır.

TRT ekranların da seyircisi ile buluşan dizi yüksek maliyet ile çekildiğini ve dizinin Osmanlı sarayında olacak aşk hikayelerini ele alması ile hem romantik hem de komedi dizisi olarak son zamanların en farklı dizisi olarak izleyici karşısına çıkmaktadır.

Yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu Özkan’ın olması aynı zamanda dizinin çekimlerinin Bobby Roth tarafından çekilerek mekan ve çekim şeklini de aynı kişinin belirleyeceği konuşulmaktadır.

Dizinin kadrosunun ve dizinin yurt dışında da aynı anda gösterimde olmasının avantajını kullanmak isteyen oyuncu adayları en kısa süre içerisinde Kalbimin Sultanı oyunculuk başvurusu yaparak bu denli geniş bir dizide yer alma hakkına sahip olmaktadır. Dizinin yurt dışında da bulunma hem dizi oyuncularının hem de dizinin kadrosuna yeni katılacak olan oyuncu adaylarının dünya genelinde izlenmesine ve oyunculuklarını tüm dünyaya duyurmasına imkan sağlanmaktadır.

 

Dizinin başrollerinin Ali Ersan Duru, Alexandra Nikiforova, ünlü sunucu Defne Samyeli, Canan Ergüder, Emel Çölgeçen olduğu bu başarılı oyun kadrosu ile dizi şimdiden izleyici tarafından merak edilmektedir. Oyuncu talebinin olması ile Kalbimin Sultanı dizi oyunculuğu cast ajansımız ile irtibata geçerek oyuncu ihtiyacını bu taraftan devam edeceğini belirtmektedir.

Cast ajansımız da gelen Kalbimin Sultanı dizi oyunculuğu başvurularını yapımcının istediği özellikteki oyuncu adaylarını değerlendirerek adaylara dönüş yapmaktadır. Oyuncu adayları da cast ajansımız tarafından Kalbimin Sultanı yapımcıları ile bir araya gelerek dizinin kaliteli oyuncuları ve eğlenceli set ortamlarında bulunarak oyunculuğunu hem Türkiye de hem de Rusya da göstererek başarıyı elde etmektedir. Oyuncu adaylarının oynayacakları oyuncu, yan oyuncu ya da figüran rollerini iyi değerlendirerek oyunculuklarını yapımcı ve seyirciye kanıtlamaktadır. Seyircinin sevdiği oyuncular yapımcılar tarafından değerlendirilerek yeni projelerde yer almasına yardımcı olmaktadır. Kalbimin Sultanı dizi uluslar arası bir dizi olduğu için oyuncuların gelişmelerinde en önemli yol olmaktadır.