Yeni yüz olarak TV sektörüne dahil olun!

Yeni yüz olarak TV sektörüne dahil olun!

Cast ajans yeni yüzler alanında çalışmalar yapan firmamız, sizlere hitap eden projelere sunumlarınızı gerçekleştirme hususunda emin adımlar atmaktadır. Bu sayede çok daha donanımlı ve alanında önem kazanmış olan projelerin yüzü olma fırsatlarını tarafınıza ulaştırmaktayız. Türkiye standartlarında yeni oyuncuların önünü açabilmek ve sektör de Pazar payı elde etmelerine yardımcı olmak bakımından kendisini geliştiren ajansımız, aynı zamanda oyuncuların yanı sıra yeni model adaylarına da şans tanımak için çalışmalarını devam ettirmektedir.

Siz de hemen yeni yüzler arayan ajanslar kapsamında yer alan firmamıza başvurularınızı gerçekleştirin. Bu başvurular dahilinde kadromuza dahil olacak isimlerin tamamını öne çıkartıyor, böylelikle hit kazanan projelerin tamamında “yeni yüz” olarak görev almanızı sağlıyoruz. Türkiye standartlarında önemli bir çalışma ortamı hazırlayan ve aynı zamanda kadrosunda yer alan isimlerin önünü açmayı hedefleyen ajansımız, elde etmiş olduğu bu başarısı ile beraber çıtasını çok daha üst alanlara taşımaktadır. cast ajans yeni yüzler olarak hemen başvurularınızı gerçekleştirin.

Ajansımız yeni oyunculara şans tanıyor!

Yeni yüzler arayan ajanslar olarak her zaman sektörün yeni isimlere ihtiyaç duyduğunu biliyoruz! Bu ihtiyaçları karşılamak ve önemli yapım şirketlerine sunumlarınızı gerçekleştirmek adına çalıştığımız gibi, çıtamızı her anlamda üst pozisyonlara çıkartabilmek için öncelikli bir çalışma zemini hazırlamaktayız. Alanının lideri konumunda yer alan ajansımıza doğrudan kayıtları tamamlamak ve kadromuzda yer alan bir isim olmak açısından tercihlerinizi belirleyin.

Üstün bir firma kimliği elde ederek sunumlarınızı gerçekleştiren ajansımız, aynı zamanda ise cast ajans yeni yüzler alanında yaptığı çalışmalar ile beraber sizlerin her anlamda öne çıkmanıza yardımcı olmuştur. Bir tıkla kayıt olanaklarından faydalanabilir, siz de kadromuzun oyuncusu olarak yer alacağınız birçok projede kendinizi gösterme şanslarına ulaşabilirsiniz. Artık yeni yüzler arayan ajanslar olarak sizlere başvuru formlarını online olarak gönderebileceğiniz bir mail adresi oluşturduk.