Antalya yaz reklamları için çocuk oyuncular arıyor!

Antalya yaz reklamları için çocuk oyuncular arıyor!

Antalya’da çekilecek dondurma reklamları için sizleri kendi ajansımıza davet ediyoruz! Antalya oyunculuk ajansları başvuru yapan tüm adaylara şans tanıyan ve sektör de önemli bir yer edinme fırsatları veren firmamız, bu başarıları sayesinde pek çok kişi tarafından taktir edilmiştir. Her yıl çeşitli reklam filmine, her yaştan oyuncular sunan ve oyuncu adaylarının gelir elde etmesine imkan tanıyan firmamız, Algida reklamlarının bu yaz Antalya’da çekilmesiyle beraber 12 farklı çocuk arıyor!

Bir tıkla çocuk reklam ajansları Antalya kapsamında başvurularınızı bizlere ulaştırın! Sizlerden gelen başvuruları inceleme altında tutan ve daha sonrasında projelere sunumlarınızı gerçekleştiren firmamız, elde etmiş olduğu bu başarı sayesinde kıstasını her geçen gün daha ileri pozisyonlara taşımayı başarmıştır. Bir tıkla başvuruları ele almak ve kadromuzda yer alan bir isim olabilmek adına Antalya oyunculuk ajansları başvuru kısmında yer alan formu indirin.

Ajansımıza ücretsiz kayıt dönemi!

Antalya’nın merkezinde yer alan ajansımıza ücretsiz kayıt dönemleri başladı. Çocuk reklam ajansları Antalya olarak çıtamızı her zaman arttırmak ve farklı departmanlar üzerinden yetenekler keşfetmek adına çalışmalarımıza ivme kazandırmaktayız. Bu alanda marka olan firmamız, elde etmiş olduğu başarılar sayesinde her geçen gün daha fazla öne çıkmaktadır. Bu tip bir çalışma ile tanınırlığınızı öne sürmek ve Türkiye standartlarında lider firmamızın oyuncusu olmak adına hemen bizi tercih edin.

Sizlere hitap eden projeleri bulabilmek ve sunumlarınızı gerçekleştirmek bakımından çalışan ajansımız, 20’den fazla casting direktörü ve 10 menajeri ile beraber tüm oyuncu & model adaylarına özel ilgi göstermektedir. Antalya oyunculuk ajansları başvuru üzerinden oyunculuğunuzu çok daha üst alanlara taşıma şansları veriyor, böylelikle pek çok tanınan ve isim olan oyuncu ile beraber yer alma imkanlarına erişebiliyorsunuz. Tercihinizi ajansımızdan yana kullanabilir, çocuk reklam ajansları Antalya sayesinde Algida reklam filmlerinde rol alma şansları elde edebilirsiniz.