Meryem Uzerli ile Blendax reklam filmine bayan model aranıyor!

Meryem Uzerli ile Blendax reklam filmine bayan model aranıyor!

Manken ajansları başvuru İstanbul üzerinden pek çok oyuncu ve model adayından gelen başvuruları titizlikle inceliyor ve kadromuzda yer alma şansları sağlıyoruz. Yapılan çalışmalar ile her daim öne çıkan ve alanının en çok tercih edilen firması konumunda yer alan ajansımız, yapmış olduğu bu çalışmalar ile beraber öne çıkan bir firma kimliği edinmenize yardımcı olmaktadır. Artık kaliteli bir ajans bünyesinde yer alabilecek ve yeteneklerinizi ispatlayabileceksiniz.

Yapılan bu çalışmalar ile beraber manken bayanlar alanında Meryem Uzerli ile kamera karşısına geçecek model arayışlarımız sürmektedir. Yetkililer bu sene çekilecek 3 farklı reklam filmi için sabit oyuncu arayışını sürdürürken, sizlere sektör de kalıcı bir yer edinebilme ve yeteneklerinizi herkese ispatlama şanslarını sağlamaktadır. Bir tıkla manken ajansları başvuru İstanbul alanında bizi tercih edin ve hizmetleri %100 şekilde ele alarak, öne çıkan bir firma konumunun parçası olun!

Manken bayanlar arayışlarımız sürüyor!

Manken ajansları başvuru İstanbul üzerinden bizlerle iletişim kuran tüm adayların önünü açmak için çalışmaktayız. Bu sayede sektöre bomba gibi bir giriş yapabilecek ve aynı zamanda oyunculuk kariyerinizi çok daha üst pozisyonlara taşıma fırsatları elde edebileceksiniz. Böylesi önemli bir oyuncuya partnerlik edecek ismin, sektörde dizi ve sinema filmlerinde de aranan yüz olacağını garanti etmekteyiz. Hemen siz de başvurularınızı yapın, ajansımız kadrosunda yer alma fırsatları elde edinin.

Sizlere şans tanımayı sağlayan ve aynı zamanda manken bayanlar kadrosunda yer alan bir isim olma fırsatlarını vermek adına çalıştığımız gibi, sektörel anlamda da pek çok ismin menajerliğini yapmaktayız. Türkiye’de isim olan ünlülerin bizleri tercih etmesiyle beraber artık tüm tecrübelerinizi doğrudan ele almak ve bu alanda hizmetlerden faydalanmak söz konusudur! Bir tıkla başvurularınızı tamamlayabilir, bu sayede manken bayanlar olarak kadromuzda yer alan bir isim olma şanslarına erişebilirsiniz.