Yeni modeller arıyoruz!

Yeni modeller arıyoruz!

Cast model ajans olarak kadromuza yeni isimler katmak ve çeşitli projelerde yer alabileceğiniz zeminler hazırlamak açısından buradayız. Alanında pek çok oyuncu adayını öne çıkartmış ve önemli dizi projelerine dahil etmiş olan ajansımız, bunun yanı sıra model alanında da 10 yıldır çalışmalarını sürdürmektedir. Önemli yarışmalarda birincilik elde etmiş birçok ismi sektöre kazandıran ajansımız, bu alanda ise kıstasını daha üst pozisyonlar da tutabilmek açısından kendisini geliştirmektedir.

Hemen siz de cast ajans model olarak bizi tercih etmekten geri kalmayın. Türkiye’de yeni projelere model sunumları gerçekleştirecek olan ajansımız, böylelikle kitleler tarafından öncü bir konuma ulaşabilmektedir. Alanında üstün bir hizmet politikası çizen ve aynı zamanda kitlelerce taktir gören firmamız, 16 / 35 yaş arası tüm model adaylarından gelen başvuruları kabul etmektedir. Bir tıkla ajansımıza kayıtları gerçekleştirmek ve aynı zamanda cast model ajans üzerinden hizmetlerin keyfini sürün.

Reklam ve sinema projelerinde yer almak ister misiniz?

Cast ajans model olarak çeşitli dizi ve reklam projelerinde yer almak istiyorsanız, hemen başvuru süreçlerini başlatmaktan geri kalmayın. Bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber çok daha fazla öne çıkmanızı sağlıyor, aynı zamanda ise önem arz eden bir model adayı olmanızı sağlıyoruz. Bugüne kadar önemli isimleri piyasaya sürmüş ve aynı zamanda kalitesini ispatlamış olan firmamız, kıstasını her daim daha üst cephelerde tutmak adına kendisini geliştirmektedir.

Cast model ajans olarak yaptığımız çalışmalar ile beraber öne çıkma olanaklarını tarafınıza ulaştırıyoruz. Böylelikle çok daha donanımlı bir ajanstan hizmet alabileceğiniz gibi, aynı zamanda ise var olan projelerde yer alarak para kazanma olanaklarına direkt bir şekilde ulaşacaksınız. lider konumu ile eşsiz bir ortam zemini yaratan ve aynı zamanda kitlelerce taktir toplayan firmamıza hemen siz de katılımları gerçekleştirmekten geri kalmayın. Cast ajans model kapsamında Türkiye’nin en iyi firması olarak sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız.