Fotomodellik ajansımıza katılmak ister misiniz?

Fotomodellik ajansımıza katılmak ister misiniz?

Fotomodellik ajansları kıyaslamasında Türkiye’nin en iyisi olan firmamız, bugüne kadar önemli modelleri piyasaya sürmüş ve yarışmalardan derece almalarına yardımcı olmuştur. 16 / 35 yaş arası bay ve bayan pek çok fotomodele istihdam ortamı kuran firmamıza hemen katılımları gerçekleştirmek ve kadromuzda yer alma fırsatlarından faydalanmanız bakımından buradayız! Her geçen gün kıstası daha önemli noktalara çeken firmamız, tüm bu çalışma olanaklarıyla beraber lider konumda yer almaktadır.

Böylelikle fotomodelliğin yanı sıra dizi, sinema ve reklam oyuncusu olarak kendinizi göstermenize yardımcı oluyoruz. böylesi bir çalışma ile beraber sektör de önem kazanan yıldızları piyasaya sürüyor, aynı zamanda ise sizlerden bir yıldız çıkartma konusunda istihdam ortamları kuruyoruz. Bu denli bir çalışma ile beraber artık alanında önem arz eden ajansımızın bir parçası olabilmeniz konusunda önünüzde herhangi bir engel kalmıyor! Hemen siz de fotomodellik ajansları konusunda marka olan firmamızı deneyebilir, doğrudan başvuruları gerçekleştirerek ajansımıza katılım olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Reklam oyuncuları aramaktayız!

Reklam oyuncusu arayan ajansımız, kaliteli projelerde kendinizi göstermeniz ve aynı zamanda reklam projelerinin yıldızı olabilmeniz bakımından önem arz eden çalışmaları tarafınıza aktarmaktadır. Bu sayede artık cast direktörü olarak üstlendiğimiz reklam projelerinde ise kendinizi ispatlamanıza yönelik bazı çalışma olanakları da sunmayı ihmal etmemekteyiz. Tüm bu çalışmalar ile öne çıkmak ve aranan bir oyuncu konumuna ulaşmak artık oldukça basit!

Bir tıkla ajansımıza kayıtları gerçekleştirebilir, bu sayede çeşitli projelerde yer alan yıldız konumuna ulaşabilirsiniz. Fotomodellik ajansları olarak kendimizi sabit bir işe bağlamıyor, sektör de ihtiyaç duyulan tüm alanlara 20 yıldır istihdam sağlıyoruz. Yapılan bu çalışmalar ile çok daha fazla öne çıkan ve kalite standartlarını zorlayan bir çalışma algısını yarattığımız gibi, bu üstün hizmetlerle beraber marka değerimizi de korumaktan bir an olsun geri kalmamaktayız. Artık reklam oyuncusu olarak kendinizi ispatlamak ve öne çıkan bir oyuncu konumunda yer almak oldukça basit!