Van Cast Ajansları

Dizilerin ve filmlerin son zamanlar da çok daha ilgi gördüğü herkesçe bilinen gerçek. Bunun altında yatan en büyük sebep ise, artık çok daha kaliteli projelerin ülkemiz de yer almasıdır. Durum böyle olunca da Van dizi film ajanslarına yapılan başvuruların sayısı oldukça artış göstermiştir. Bu yapılan başvuruların hepsi elbette onaylanmaktadır. Bu aşamada cast direktörleri yapılan başvurular arasından ışık gördüklerini görüşmelere çağırırlar. Görüşme için çağırılan ve deneme çekimlerine katılacak olan adaylar da bu aşamada hemen ne giyineceğim telaşına kapılırlar. İşte bu yazımızda da sizlere bu konuda tavsiyeler de bulunacağız.

Öncelikle deneme çekimleri için her zaman gardırobunuz da bir kıyafetiniz olması sizlere avantaj sağlayacaktır. Çekimlerin yapılacağı yerler hemen hep aynıdır. Fon duvarları gri tonlardan oluşur ve buna göre bir kıyafet seçmeniz size fayda sağlayacaktır. Deneme çekimlerinde özellikle erkekler için beyaz gömlek her zaman tercih sebebidir. Yalnız beyaz gömleğinizin desenli olmamasına dikkat etmenizi öneririz. Ayrıca çizgili beyaz gömleklerde bu süreçte tercih edilmemesi gereklidir.  Üzerinizde ki kıyafette yazı kesinlikle olmamalıdır. Bayanlar içinde kıyafetler de dekolte olmaması önem arz eden konular arasındadır. Yazın en kavurucu sıcaklarında olsanız bile, atlet, askılı gibi kıyafetlerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu sizin bu sektörde ki var oluşunuzu yok oluşunuz olarak değiştirebilir. Mümkün olduğunca sade giyinmeye özen gösterin ve özellikle aksesuar kullanımını tercih etmemenizi öneririz. Özellikle de kolye takılmaması size o aşama da fayda sağlayacaktır. Çünkü aksesuarlar dikkat çeker ve bu çekimler de dikkati tamamen siz çekmelisiniz. Taktığınız aksesuarlar değil.  Yalnız size bir karakteri oynamanızı isteyebilirler ve o sırada aksesuarları kullanmanız gerekebilir.

Sonuç olarak deneme çekimlerine giderken kıyafet seçimi oldukça önemlidir. Van oyunculuk ajansları sayesinde deneme çekimlerine katılan oyuncuların kıyafet seçimini yaparken rahat kıyafetler tercih etmesi gerekmektedir. Sadece güzel görüneyim diye kıyafet seçilmemelidir. Bir kıyafetin içinde ne kadar rahat olursanız o kadar çok kendinizi rahat hissedeceksinizdir. Bu da size deneme çekimlerin de katkı sağlayacaktır. Van cast ajansları size kıyafet konusunda fikir verebilirler. Eğer ajans yetkilileri size nasıl giyinmeniz gerektiği hakkında bilgi verir ise, kıyafet seçimini de ona göre yapmalısınız.