Reklam oyuncusu arıyoruz!

Reklam oyuncusu arıyoruz!

Reklam oyuncusu aranıyor sloganı ile beraber sektör de yeni yüzleri kendi bünyesine dahil eden firmamız, tüm bu hizmet politikalarından sorunsuzca faydalanabileceğiniz zeminler hazırlamaktadır. Türkiye’de tartışmasız en iyi ajans konumunda yer alan firmamız, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmekte ve öne çıkmaktadır. Lider konumunu elden bırakmadan bir istihdam ortamı sunan firmamız, kıstasını daha ileri seviyeler de tutabilmek açısından donanımlı bir firma olarak görülmektedir.

Aynı zamanda dizilere başvuru formunu doldurup, reklam projelerinin yanı sıra önemli kanallarda yer alan ve Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinde de görev alabilirsiniz. Tüm bu çalışmalar ile beraber artık kendinizi ispatlamak ve önemli projelerde boy gösterebilmek oldukça basit bir hal almaktadır. Türkiye’de oyuncu adaylarının büyük bir bölümü, doğru ajanslar ile çalışamamaktan yakınmakta ve bu alanda önem arz eden projeleri kaçırmaktadır. Biz de reklam oyuncusu aranıyor adı altında çeşitli projelerde yer alma imkanlarını tarafınıza sunuyoruz.

Dizi ve sinema alanına da yeni oyuncular arıyoruz!

Farklı departmanlar üzerinden hizmet veren ajansımız, daima kıstasını daha ileri seviyeler de tutmak ve donanımlı bir ağ oluşturabilmek bakımından çalışmaktadır. Bu sayede tanınan bir oyuncu olabilecek, her geçen gün daha fazla ileriye gidebileceksiniz. Dizilere başvuru formu dolduran adayların öne çıkmasını sağlamak ve aynı zamanda Türkiye’nin en iyi oyuncularını kendi bünyesinden çıkartan ajansımızın “kadrolu oyuncusu” olmak ister misiniz?

Doğrudan bizimle iletişime geçin, siz de dizi ve sinema projelerinde boy gösterme imkanlarına sahip olun. Aynı zamanda reklam oyuncusu aranıyor ismi ile beraber sektörde ki yeni yüzleri kendi bünyesine transfer eden ajansımız, sizlerden gelen başvuru formlarını tüm titizlikle inceliyor, bu sayede ajans bünyesine uygun olan oyuncuların önünü açmayı da ihmal etmiyor. Yapılan bu çalışmalar ile beraber her daim öne çıkabilecek, dizilere başvuru formu üzerinden ajansımıza kayıtlı bir isim olma şanslarına sahip olabileceksiniz!