TV8 dizilerine oyuncu arıyoruz!

TV8 dizilerine oyuncu arıyoruz!

Acun Medya tarafından satın alınan TV 8 dizileri için oyuncu arayan firmamız, 2017 yılı itibariyle başlayacak 6 farklı dizinin tüm oyuncu kadrosunu kurma görevini üstlenmiştir. Sizlere de cast ajans  başvurusu üzerinden kadromuza dahil olma ve aynı zamanda kendinizi gösterme olanakları sunan ajansımız, her geçen gün daha fazla ileriye gidebilme konusunda da kendisini geliştirmektedir. Sizler de bu alanda önde gelen bir isim olabilmek ve aynı zamanda ispat edebilmek adına hemen bizlerle iletişime geçin.

Kadromuzda yer alan birçok isme öncelik tanıdık ve aynı zamanda cast ajans başvuru formu üzerinden siz değerli oyuncu adayları için bir istihdam yaratmayı ihmal etmedik. Türkiye standartlarında önde gelen bir ajans konumu elde eden ve aynı zamanda önemini elden bırakmayan firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber Türkiye genelinde oyunculuk eğitimi almış veya almamış olan tüm adayları öne çıkartma konusunda da çalışmaktadır. Yaptığımız çalışmalar ile ajans  başvurusu üzerinden bizimle iletişime geçmek mümkün olabiliyor.

Oyuncu adaylarına dev fırsat!

Erberk ajans başvuru formunu indirin, en uygun şekilde doldurun, birkaç farklı fotoğrafınız ile beraber mail adreslerimize iletin. Daha sonrasında ise ajans kadromuza uygun olan isimleri doğrudan projelere kazandırabilmek adına çalışacağımız gibi, her geçen gün daha fazla oyuncu adayı tarafından da ortak tercih olarak gösterileceğiz. Bu alanda ileri seviye de bir oyuncu olmanızı destekliyor, sizlere sektör de iz bırakma fırsatlarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin en donanımlı ajanslarından bir tanesi olarak kadromuzda yer alan 50 farklı ismi sinema, dizi ve reklam projelerine kazandırdık. Yeni başlayacak TV 8 dizileri için ajans  başvurusu üzerinden hemen bizimle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Alanında önde gelen bir ajans olarak çalışan ve aynı zamanda bu hizmetlerini elden bırakmayan firmamız, cast ajans başvuru formu ile beraber öne çıkmanıza katkı sağlamaktadır.