Samsung reklamlarına fotomodel aranıyor!

Samsung reklamlarına fotomodel aranıyor!

Fotomodel ajansları İstanbul olarak Dünyaca ünlü firma Samsung reklamlarında ve katalog çekimlerinde yer alacak fotomodel adayları aranmaktadır. Hemen siz de müracaat edebilir, doğrudan kadromuza dahil olarak çeşitli projelerde kendinizi gösterme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar ile beraber birçok oyuncu adayının önünü açmayı başardık! Sizlere de şans tanımak ve istihdam kaynakları yaratmak bakımından hizmet sunan ajansımızın bir parçası olmanız oldukça kolay!

Aynı zamanda reklam film ajansları olarak da çalışmalar sarf ediyor, sizlerin tip ve fiziksel özelliklerinize en uygun rolleri keşfedebilme konusunda sınırları ortadan kaldırıyoruz. Bu tip bir çalışma anlayışı ile beraber kendinizi ispatlamanız ve önem arz eden işlerde rol alabilmeniz konusunda çalışmaları sürdürüyoruz. Başvuruları hemen değerlendirmek ve kaliteli projelerde kendinizi ispatlamak adına Fotomodel ajansları İstanbul bölümünden başvuru taleplerinizi tarafımıza ulaştırmaktan geri kalmayın.

Yeni oyunculara projeler sunuyoruz!

Reklam film ajansları olarak bu yıl üstlendiğimiz onlarca işe, kadromuzda yer alan tüm isimleri dahil ettik. Boşta kalan roller için oyuncu seçimlerini sürdüren firmamız, her daim oyuncu adaylarının kendilerini göstermesi ve kaliteli projelerde yer alabilmesi bakımından bizleri tercih ettiği ortamları yaratmaktayız. Türkiye’de önemli bir yer edinen firmamız, kıstasını bu noktada daha üst seviyelere çekmeyi başaran öncü ajanslar alanında yer almaktadır.

Hemen siz de bu noktada bizimle çalışabilmek için fotomodel ajansları İstanbul kapsamında başvuruları ele almayı ihmal etmeyin. Bir tıkla başvuru formunu tarafımıza ulaştıran tüm adayların önünü açmak ve onlara uygun projeleri belirleme konusunda çalışan firmamız, elde ettiği başarı ile beraber öne çıkan bir iş politikasına dahil olma fırsatları vermektedir. Bu tip bir çalışma ile beraber reklam film ajansları bünyesinde yer alan bir isim olma şanslarını da sizlere aktarmaktan geri kalmamaktayız. Tercihinizi bizden yana kullanın ve farkı hissetme olanaklarına sahip olun.