Oyuncu olmak ister misiniz?

Oyuncu olmak için ajanslar adı altında bugüne kadar pek çok kişiyi kendi kadrosunda barındırmış ve proje bazlı olarak çalışmış olan ajansımız, sizleri her daim bir kademe önde tutabilmek adına kapsamlı hizmetlerine devam etmektedir. Günümüz standartlarında lider konumunu elden bırakmayan ajansımız, sizleri doğru projeler ile buluşturabilme konularına ilişkin çok daha sıkı bir çalışma algısı yaratmaktan da geri kalmamaktadır.

Bu sayede tek yapmanız gereken şey ise İzmirdeki ajanslar adı altında bizimle iletişime geçmek, daha sonrasında ise Türkiye geneli pek çok projede yer almanızı sağlayan firmamızın oyuncusu olmaktır! Ajansımıza kaydolan oyuncuların profesyonel fotoğraflarını çekiyor, CV’lerini oluşturuyor ve daha sonrasında ise sunumlarını gerçekleştirmekten geri kalmıyoruz. Bu alanda yapılan atılım ve çalışmalar ile beraber artık marka değerinizi daha fazla katlamak söz konusudur! Hemen siz de oyuncu olmak için ajanslar konusunda bizi tercih edin, birçok projede doğrudan yer alın!

Her gün farklı bir projeye sunuyoruz!

İzmirdeki ajanslar arasında lider olan firmamız, sizleri her gün başka projelere sunmayı ihmal etmemektedir. Reklam, dizi, sinema, modellik gibi birçok farklı departman barındıran ajansımız, başta İzmir olmak üzere İstanbul, Bursa, Ankara gibi alanlarda da yaygınlığını sürdürmektedir. Türkiye genelinde oyunculuğa merak saran ve aynı zamanda bunu meslek haline dönüştürmek isteyen kişiler tercihlerini de bizlerden yana kullanmaya fazlası ile sıcak bakıyor!

Hemen siz de kayıtları tamamlayabilir, oyuncu olmak için ajansların bünyesinde yer alabilirsiniz. Bu sayede çeşitli projelerde boy gösterme ve aynı zamanda kamera karşısında deneyim kazanmanıza da yardımcı olmaktayız. Bu tip bir çalışma ile beraber sektör faaliyetlerini ileri seviyelere taşımak mümkün olacağı gibi, aynı zamanda da bu alanın 1 numaralı firması olarak gösterilmekteyiz. Bugüne kadar birçok ismi sektöre kazandırmış ve halen bünyesinde barındıran ajansımız, İzmirdeki ajanslara rakip olabilmek ve önüne geçebilmek adına yeni ofisini açmış bulunuyor! Kayıt için hemen bize ulaşabilir, bu hizmet olanaklarından faydalanabilirsiniz.