İstanbul şubemize kayıtlar tamamen ücretsiz!

İstanbul ajanslar olarak, kayıtları tamamen ücretsiz sunan ve aynı zamanda profesyonel fotoğraflarınız da ücretsiz çeken ajansımız, çıtasını hep bir adım öne koymaktadır! Sizleri kaliteli projeler ile buluşturmak ve doğrudan sunumlarınızı yapabilmek adına çalışan firmamız, Türkiye standartlarında ise kitleler tarafından taktir görmektedir! Hemen siz de kayıtları tamamlamak ve ajansımızın bünyesinde yer alabilmek adına bizi tercih edebilirsiniz.

Sizleri tv dizileri, reklamlar, sinema filmleri ve TV filmleri gibi birçok projeye sunacak; bu noktada ise ücretsiz ajanslar olarak boy göstermektedir. Doğrudan kaydınızı tamamlayarak ajansımıza dahil olabilir, bu sayede kendinizi gösterme şanslarını elde edebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler ve aynı zamanda birçok yapım şirketiyle ortak çalışmalar yürütme düşünüldüğü zaman, bu alanın en iyisi konumunda yer alan ajansımızı siz de tercih edebilirsiniz. İstanbul ajanslar olarak bir tık kadar uzağınızdayız!

İster sözleşmeli, ister sözleşmesiz oyuncumuz olun!

Sizlere sözleşme konusunda herhangi bir diretme uygulamayan ve bu sayede ücretsiz ajanslar alanında sektörün en çok tercih edileni konumunda yer alan firmamız, her daim çıtanızı yükseltmeniz ve daha öncü bir isim olabilmeniz bakımından çaba sarf etmektedir. Bu sayede projelerin aranan yıldızı olmak ve kendinizi göstermek fazlaca söz konusu oluyor. Birbirinden yakışıklı ve güzel oyuncuları kadrosunda barındıran firmamız, pek çok ismi bu sene dizi, sinema ve reklam projelerine dahil etmiştir.

Hemen İstanbul ajanslar konusunda bizimle bir iletişim ortamı sağlayabilir, bu sayede kendinizi gösterme şanslarına ulaşabilirsiniz. Günümüz standartlarında lider olan ve sizleri her daim öne çıkartmaktan geri kalmayan ajansımız, bu noktada yaptığı çalışma ve hizmetlerle beraber pek çok kişi tarafından sevilmiştir. Alanında ise üstün hizmetleri ve aynı zamanda günümüzün en çok tercih edileni konumunda yer alan firmamız, ücretsiz ajanslar olarak sizlerden gelen başvuruları kabul etmekte ve kayıtları doğrudan sağlamayı da hiçbir şekilde ihmal etmemektedir.