Hande Yener klibinde oynayacak oyuncu aranıyor!

Hande Yener klibinde oynayacak oyuncu aranıyor!

Hande Yener, pop dünyasının önde gelen sanatçılarından bir tanesi! 2017 yazı için hazırlamış olduğu albümünde yer alacak klipler için oyuncu arayışını sürdürüyor! Kliplerde oynamak için başvuru bölümünden formu indirebilir, doğrudan bizlerle iletişime geçerek kapsamlı projelerin tamamında rol alma şansları elde edebilirsiniz. Alanının öncelikli firması konumunda yer alan ajansımız, bugüne kadar pek çok oyuncu ve model piyasaya sürerek, yeni yüzlerin tanınmasına yardımcı olmuştur.

Bu çalışmaları ile beraber İzmirdeki ajanslara başvuru yapmak isteyen tüm adayların önünü açmayı ihmal etmiyoruz. İzmir’de yer alan şubemizin yanı sıra sizlere önemli bir hizmet politikası yaratan firmamız, öncü hizmetleriyle beraber her geçen gün daha fazla ileriye gitmektedir. En kaliteli çalışmaların tamamından faydalanmak ve kliplerde oynamak için başvuru bölümünden ajansımızın bir parçası olabilmek adına hemen bizlerle iletişim kurmaktan geri kalmayın.

Sizlere hitap eden projeleri seçme konusunda 1 numarayız!

İzmirdeki ajanslara başvuru yapan tüm adayların kaliteli işlerde rol almasına yardımcı oluyor, bu sayede öncelikli projelerin tamamında görev alma fırsatları veriyoruz. Üstün bir hizmet politikasını sunabilmek ve aynı zamanda şans tanımak adına çalışan firmamız, bu sayede donanımlı bir firmanın güvencesi altında yer almanıza katkı sağlamaktadır. Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olarak her geçen gün öne çıkıyor, sizler için uygun işler belirlemekten de geri kalmıyoruz.

Tamamen hit kazanan ve aynı zamanda önem gören işlerin tamamında görev alabilmeniz adına buradayız! Bir tıkla kliplerde oynamak için başvuru yaparak Hande Yener, Murat Boz, Mustafa Ceceli, Tarkan gibi önemli sanatçıların kliplerinde rol alan bir isim olabilirsiniz. Sizlerin her daim önünü açabilmek ve bu alanda ihtişamlı projelerde görev almanızı sağlama noktasında çalışmaktayız. Donanımlı bir ajans konumu elde eden firmamız, İzmirdeki ajanslara başvuru noktasında doğrudan sizlerden hizmetler almakta ve bu hususta ise tanınan bir oyuncu olabilmenize istinaden çalışmalar sunmayı da ihmal etmemektedir.