Dizi yıldızı olmak için başvurunuzu iletin!

Dizi yıldızı olmak için başvurunuzu iletin!

Dizi ajansı başvuru formu üzerinden çeşitli kanalların projelerinde rol almak ister misiniz? Bu sektöre yeni isimler kazandırabilme yönünde çalışan ve çıtasını her geçen gün daha fazla öne taşıyan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarı neticesinde de giderek daha fazla öne çıkabilmektedir. %100’e kadar kaliteli projelerde yıldızlaşabilmeniz ve kendinizi gösterebilmeniz bakımından çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Alanında lider olan firmamız, dizilerde oynamak için başvuru yapan adayların tamamından bir deneme çekimi almakta ve projelere sunmaktadır. 2017 yılı itibariyle 35 oyuncusunu dizilere ana cast olarak yerleştiren firmamız, bu çalışmalarıyla beraber alanının en çok tercih edilen firması olarak görülmektedir. Artık kaliteli projelerde yıldız olarak görev almanız ve aynı zamanda kendinizi gösterebilmeniz bakımından hemen tercihinizi bize ulaştırabilirsiniz. En kaliteli işlerde görev almanızı sağlayabilmek bakımından dizi ajansı başvuru formu üzerinden ajansımız ile iletişim kurabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul’da rol almak ister misiniz?

Dizilerde oynamak için başvuru yapan bay & bayan adayları Türkiye’nin en çok izlenen dizilerine sunuyoruz. Son dönemlerde rekorlar kıran Diriliş Ertuğrul dizisi, bu alanda elde etmiş olduğu başarısı ile beraber giderek daha fazla üst planlara çıkmaktadır. Kaliteli bir projede rol almanız ve oyunculuk tecrübelerinizi ispatlamanız bakımından çalışmalarımıza devam ediyor, bu alanda elde edilen başarı ile beraber her geçen gün daha fazla öne çıkmanıza yönelik bir çalışma sunmayı da ihmal etmiyoruz.

Sizlerin tanınırlığını arttırabilmek, hitap eden işleri kestirebilmek ve buna istinaden sunumların tamamlanmasına ortak olabilmek adına çalışmalarımızı üst kulvarlarda sürdürmeye devam etmekteyiz. Tercihinizi bu noktada firmamıza yönlendirerek siz de oyunculuğunuzu ispatlama şansları elde edin. Dizi ajansı başvuru formu üzerinden yıldızlaşmak ve önemli işlerde rol almak fazlasıyla mümkün! Bu alanda elde edilen başarısından hiçbir şekilde ödün vermeyen firmamız, dizide oynamak için başvuru yapacak adaylara da bir çalışma zemini hazırlamayı ihmal etmemektedir.