Reklam ve film ajanslarına kayıt olmak ister misiniz?

Reklam ve film ajanslarına kayıt olmak ister misiniz?

Reklam ve film ajansları kadrosunda yer alarak artık oyunculuk tecrübelerinizi çok daha üst alanlara taşıma fırsatını tanımaktayız. Bu alanda önemli bir yer edinen ve her geçen gün yeni adaylara istihdam ortamları sağlama konusunda çalışan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarısı ile beraber günden güne çıtasını arttırabilmektedir. Çözüme dayalı olarak önemli işleri ortaya sunan ve aynı zamanda kaliteli projelerde yer alma fırsatlarını tanıyan firmamız, yeni oyuncu adaylarına önem gören işlerde rol alma fırsatları veriyor.

Siz de hemen ajanslara başvuru İstanbul bölümünden kadromuzda yer alma fırsatları elde edinin. Bu alanda kaliteli ve her daim devasa çalışma ortamları sunan firmamız, başarısını çok daha üst limitlere çekebilme yönünde de aktif olarak hizmetlerine devam etmektedir. Günden güne daha fazla oyuncu adayı tarafından ortak tercih olan ve aynı zamanda kaliteli işlerde rol almanızı sağlayan firmamız, reklam ve film ajansları olarak yeni yüzleri piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Fox TV bu yıl 3 diziye başlıyor!

Fox TV, bu sezon 3 farklı dizi ile ekranlarda yer alacak! Oyuncu seçimlerini ise bizlerden yana tercih eden yapım firmaları, ajanslara başvuru İstanbul formunu eksiksizce dolduran tüm adayların rol alma fırsatlarını da öne çıkartabilmektedir. Bu hususta ise aktif olarak kaliteli işlerin tamamında kendinizi göstermeniz ve öne çıkan bir aday olabilmeniz bakımından buradayız! Tek tıkla firmamız kadrosunda yer almak ve aynı zamanda kaliteli işlerde rol edinebilmek adına bizimle kontak kurabilirsiniz.

%100’E kadar öne çıkan pek çok işte görev almanıza ilişkin çalışmalarımıza devam ediyoruz. Reklam ve film ajansları olarak birçok kişinin ortak tercihi olarak görülen firmamız, bu çalışmalarını her geçen gün öne çıkartabilme konusunda da aktif olarak hizmetlerine devam etmektedir. Bu sayede artık oyunculuğunuzu çok daha yüksek mertebe de değerlendirmek ve tanınan bir isim olabilmek adına hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ajanslara başvuru İstanbul bölümünden formu indirin ve kadromuza dahil olma şansına ulaşın.