Reklam ajansına kayıt ol, TV ve internet reklamlarında rol al!

Reklam ajansına kayıt ol, TV ve internet reklamlarında rol al!

Ajansımız, reklam ajansına kayıt ol bölümünden başvuruları bizlere ulaştıran tüm adayların önünü açmak için çalışmaktadır. Alanında popüler bir hizmeti sizlere sağlamak ve önde gelen projelerde yıldızlaşmanıza fırsat tanıyabilmek açısından buradayız! Sektörün önde gelen ajansı, reklam filmlerine oyuncu istihdamı sağlama hususunda her yıl 200’den fazla oyuncusunu çeşitli projelere kazandırmayı başarmıştır.

Bu denli bir çalışma ile beraber artık dizi oyunculuğu ajansları kadrosunda yer alan pek çok oyuncunun, kaliteli projelerde yer almasına olanaklar sağlıyoruz. Türkiye standartlarında marka değeri gören ve üstün politikalarını elden bırakmayan firmamız, kalitesini her geçen gün koruyabilmek açısından sizlere istihdam ortamları kurmayı ihmal etmemektedir. Hemen siz de reklam ajansları başvurularınızı ajansımız üzerinden gerçekleştirmek ve kaliteli projelerde yer almak adına reklam ajansına kayıt ol bölümünden başvuruları bizlere iletmekten geri kalmayın. bir tıkla kayıtları tamamlayabilir ve kadromuzun oyuncusu olabilirsiniz.

Kadromuzda yer alan oyunculara eğitim veriyoruz!

Çeşitli atölye çalışmaları başlatarak kendi kadrosunda yer alan oyunculara eğitim şansları veren firmamız, bu noktada elde ettiği başarılar ile beraber pek çok kişi tarafından taktir edilmektedir. Siz de dizi oyunculuğu ajansları bölümünden başvurularınızı tamamlamak ve kadromuzun oyuncusu olabilmek açısından hemen bizi tercih edebilirsiniz. Bu hizmetler dahilinde birçok ismi piyasaya kazandırmayı başardık!

Sizlere tip ve fiziksel özelliklerinize uygun projelerde rol alma şansları tanıyan firmamız, bu başarısı ile beraber pek çok yapımcı tarafından tercih edilmektedir. Reklam ajansına kayıt ol bölümünden bizimle iletişime geçen tüm adaylardan deneme çekimleri alıyor, aynı zamanda ise projelerde kendilerini göstermelerine şans tanıyoruz. Bu çalışmayı her geçen gün daha fazla ileri taşıyan ve alanının lideri olarak görülen firmamız, aynı zamanda ise dizi oyunculuğu ajansları olarak yeni yüzler keşfetmeyi amaçlayan ender cast ajansları arasında görülmektedir.