Kadıköy şubemizle hizmetinizdeyiz!

Kadıköy şubemizle hizmetinizdeyiz!

Kadıköydeki ajanslar sıralamasında “en iyisi” konumunda yer alan firmamız, her geçen gün oyuncu listesini arttırmak ve tecrübeli adayları kendi kadrosunda bulundurabilmek açısından çalışmaktadır. Sektörün öncüsü olarak uzunca dönemdir model çalışmalarını sürdüren firmamız, son 2 senedir oyuncu alımlarını gerçekleştirmekte ve sizlere dizi, sinema, reklam projelerinde yer alma olanakları tanımaktadır.

Dizi film iş ilanları arıyorsanız ve tecrübeli bir oyuncu adayıysanız hemen başvuru formunu indirebilir, doğrudan ajansımızın kadrosuna dahil olabilirsiniz. Profesyonel ortamlarda fotoğraflarınızı çekiyor, daha sonrasında ise uygun shoplama teknikleriyle beraber sizlere bir brief dosyası oluşturuyoruz. Bu dosyalar dahilinde hem TV, hem de modellik alanında çalışmalar yapabileceğiniz bir istihdam ortamı yaratmaktan da geri kalmıyoruz. Bir tıkla Kadıköydeki ajanslarımıza ulaşabilir, doğrudan kadromuza katılarak çeşitli projelerde kendinizi sınama olanaklarına ulaşabilirsiniz. Her gün onlarca farklı projeye sunumlarınızı gerçekleştiren firmamız, lider özelliklerini elden bırakmadan çıtasını hep bir adım ileriye taşımaktadır.

Dizi film iş ilanları kapınızda!

Dizi film iş ilanları üzerinden artık TV’lerde ve beyaz perde de kendinizi gösterme imkanı söz konusu! Hemen siz de başvurularınızı yapabilir, casting direktörümüz tarafından yapılan incelemeler dahilinde ise kadromuzda yer alabilirsiniz. 10’dan fazla ilde yer alan şubelerimiz ile beraber artık Türkiye genelinden gelen tüm başvuruları titizlikle inceliyor ve sizlere hizmetler sunabiliyoruz. Çeşitli illerde çekilen dizi, sinema ve reklam projelerinde kendinizi gösterme imkanı artık bir tık kadar uzağınızda!

Bu noktada ise Kadıköydeki ajanslar klasmanında en çok tercih edilen firma olarak göz doldurmaktayız. Her yıl yarışmalara model sunumları yapan firmamız, aynı zamanda ise pek çok yapımcı ile ortak çalışmalar yürütüp, direkt olarak projelerin ana castını yapmaktadır. Dizi film iş ilanları üzerinden bizimle iletişime geçebilir, bu sayede ise Türkiye’de en çok tanınan oyunculardan bir tanesi olma şanslarına ulaşabilirsiniz. Aynı gün sunumlarınızı gerçekleştiren firmamız, böylelikle sizlerin sektörden para kazanmalarına yardımcı olmaktadır.