Dizide oynamak istiyorsanız ajansımıza fotoğraf gönderin!

Dizide oynamak istiyorsanız ajansımıza fotoğraf gönderin!

Bu sezon dizilerde oynamak istiyorum başvuru formu üzerinden bizlere ulaşan tüm oyuncu adayları ile ön görüşmeler yaptık! TRT, Fox TV, TV 8, Kanal D, ATV ve Show TV dizilerinde yer alan oyuncu açıklarını tamamlamak ve kaliteli projelerde oyuncu adaylarına şans tanımak adına daimi bir çalışma ortamı sağlamaktayız. Üstün projelerde rol almak ve ajansımızın bir parçası olarak, önemli işlerde kendinizi göstermek ister misiniz?

Hemen siz de ajansa fotoğraf göndermek bölümünden, birkaç farklı açıdan çekilmiş fotoğraflarınızı tarafımıza ulaştırabilir ve önemli işlerde rol alabilme şanslarına sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla oyuncu adayı tarafından önem gören firmamız, elde etmiş olduğu bu başarısı ile beraber çıtasını çok daha üst alanlara taşıyabilmek adına önemli işler yapmaktadır. Üstün bir hizmet politikası ile beraber artık ajanslarda oyuncu olarak yer almak ve önemli işlerde boy gösterme konusunda önünüzde herhangi bir engel kalmıyor. Dizilerde oynamak istiyorum başvuru formu bir tık uzağınızda!

Ajansımız kadrosunda yıldız olun!

Ajansa fotoğraf göndermek bölümünden bizlere başvuru formlarını ulaştıran tüm adayların önde gelen işlerde rol almasına katkı sağlamaktayız. Bu alanda oyuncu adaylarının önünü açabilmek adına çeşitli çalışma ortamları hazırlayan ve her geçen gün kıstasını çok daha üst pozisyonlara çeken firmamız, elde etmiş olduğu bu başarı neticesinde de önem arz eden projelerin tamamında yıldız olmanıza katkı sağlamaktadır.

Böylesi bir çalışma ile beraber dizilerde oynamak istiyorum başvuru formu üzerinden bizimle kontak kuran tüm adayların önünü açmaya yönelik çalışmalarımızı sunmayı da ihmal etmemekteyiz. Artık hem TV, hem de beyaz perde de oyuncu olabilmeniz bakımından sizleri projelere sunan bir casting ajansı ile çalışmak mümkün! Onlarca farklı menajeri kendi kadrosunda barındıran firmamız, tamamen sizlere hitap eden işler için araştırmalarını ve sunumlarını sağlamaktadır. Bir tıkla kaydınızı tamamlayın, ajansa fotoğraf göndermek bölümünden bizim bir parçamız olun!