Dizi oyuncusu olmanız için altın fırsat!

Dizi oyuncusu olmanız için altın fırsat!

Dizi oyuncusu olmak için başvuru yapan tüm adaylardan gelen formları inceliyor, bu sayede kadromuza uygun isimlerin önünü açıyoruz. %100’e kadar başarılı çalışmaları sunan ve aynı zamanda önem gören projelerin tamamında rol almanızı sağlayan firmamız, bu yıl TRT 1, Fox TV, Star TV, Show TV, ATV ve Kanal D projelerinin tamamına oyuncu sunmayı başarmıştır. Bu alanda ki başarımızı çok daha üst konumlara taşımak ve önem gören işlerde rol almanızı sağlamak bakımından buradayız!

En kaliteli hizmetlerden faydalanabilmeniz ve dizi oyunculuğuna başvuru yaparak piyasanın kaliteli işlerinde ana cast olarak rol alabilmeniz adına buradayız! Tamamen köklü bir firma izlenimi sunan ajansımız, tüm bu başarıları ile beraber günden güne daha fazla kişinin ortak tercihi konumunda yer almıştır. Kadrosunda yer alan tüm isimlerin öne çıkmasına yönelik çalışmalar sunan firmamız, elde edilen bu başarılar ile beraber de dizi oyuncusu olmak için başvuru yapan adayların önünü açmaktan geri kalmıyor.

Sizler için uygun rolü seçme konusunda 1 numarayız!

Kendisini geliştiren menajer ve casting direktörü kadromuz, sizlere hitap eden rolleri bulabilme konusunda her daim kendisini geliştirmektedir. Bu sayede dizi oyunculuğuna başvuru yaparak artık önem kazanmış birçok projede rol alma fırsatları kapınıza kadar geliyor! Kendinizi bu işlerde göstermek ve öne çıkan projelerde yıldızlaşmak istiyorsanız hemen firmamız ile bir iletişim ortamı yaratmaktan geri kalmayın.

Günden güne daha fazla kişinin ortak tercihi olan ve dizi oyuncusu olmak için başvuru yapan adayların önünü açan firmamız, elde edilen bu başarıları ile beraber Türkiye’de de marka değeri görmektedir. Her geçen gün daha fazla oyuncu adayı tarafından başvuru formunun iletildiği ajansımız, tip ve fiziksel özellikleri bakımından öne çıkan, yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adayları için kapılarını açmıştır! Bir tıkla siz de dizi oyunculuğuna başvuru imkanlarından faydalanabilir, kadromuzun yeni ismi olabilirsiniz.