Ankara’nın önde gelen casting ajansı!

Ankara’nın önde gelen casting ajansı!

Ankaradaki cast ajansları kıyaslamasında lider konumunu elden bırakmayan ve Ankara’nın köklü konservatuvar okullarından yetenekler toplayan ajansımıza dahil olmak ister misiniz? Tiyatro kökenli olan oyuncuların yanı sıra oyunculuk deneyimi olmayan yeni yüzlere de şans tanıyan ajansımız, Ankara’da çekilen çeşitli dizi, sinema ve reklam projelerine oyuncu sunumu gerçekleştirmekten geri kalmamaktadır.

Alanında lider konumunu bir an olsun elden bırakmayan ajansımız, mankenlik başvurusu yapan adaylara da çeşitli projelerde yer alma imkanları vermektedir. Model ve manken sunumlarını uzunca süredir gerçekleştiren ve proje bazlı çalışan ajansımız, bu noktada ise Türkiye’de ve Dünya’da gerçekleşen yarışmalara model sunumlarını yapmaktadır. Ayrıca katalog çekimleri, marka modelliği, e-ticaret katalog modelliği, defile ve gala modelliği gibi çeşitli organizasyonların tamamından faydalanabileceğiniz bir ortam zemini oluşturmayı da ihmal etmiyoruz. Tercihinizi hemen Ankaradaki cast ajansları konusunda lider olan firmamızdan yana kullanmayı ihmal etmeyin.

Manken olmak ister misiniz?

Mankenlik yapmak isteyen birçok adaya çeşitli istihdam ortamları yaratan ajansımız, bu sayede mankenlik başvurusu yapan adayların tamamına olanaklar sunmayı da ihmal etmemektedir. Bu noktada ise tercihlerinizi firmamızdan yana kullanabilmek ve öncü konumunu elden bırakmayan ajansımızın bir parçası olabilmeniz bakımından başvuruların tamamını değerlendiriyoruz. Sizlerden gelen başvuru formu ile beraber artık ajansımızda süreklilik elde etmek fazlaca mümkün olabiliyor!

Sizleri bir kademe öne çıkartma konusunda çalışmalar yapan ajansımız, Ankaradaki cast ajansları alanında da kitleler tarafından ortak tercih olarak görülmektedir. Kadromuzda yer alan önemli isimlere iş olanakları sağladığımız gibi, yeni yüzleri de sektöre kazandırabilmek ve bu sayede öne çıkmasına yardımcı olabilmek açısından kendimizi geliştirmekteyiz. Bir tıkla tercihinizi bize yönlendirin, bu sayede mankenlik başvurusu başta olmak üzere tüm iş olanaklarının tamamından faydalanabileceğiniz ajansımızın bir parçası olun! Mankenlikten, oyunculuğa direkt olarak aktarım yapan birçok isim, ajansımızın ön plana çıkan hizmet türlerinden faydalanma şanslarına sahip oldu!