Ajansımızın oyuncu olma şartları!

Ajansımızın oyuncu olma şartları!

Birçok yeni nesil oyuncu adayı, bizlerle çalışabilmek ve ajansımızın oyuncu olma şartları konusunda bilgiler alabilme neticesinde araştırmalarına devam etmektedir. Bu alanda çözümler üretmeyi amaçlayan ve tamamen donanımlı bir firma kimliği elde eden firmamız, elde etmiş olduğu bu cazip başarısı ile beraber günden güne daha fazla kişinin ortak tercihi konumunda yer alıyor. Bir tıkla kayıtları tamamlamak ve ajansımızın bir parçası olmak oldukça basit!

Manken ve oyuncu ajansları olarak her yıl sektöre yeni isimler kazandırıyor, onlara hitap eden işleri casting kadromuzla beraber tespit ediyoruz. Bu çalışmalar neticesinde ise öne çıkan projelerde yıldızlaşmak ve aynı zamanda kendinizi göstermek oldukça kolay! Hemen katılımı sağlamak ve öne çıkan bir isim olabilmek adına bizi tercih edin, bu sayede köklü projelerin tamamında yıldızlaşma şanslarına ise doğrudan sahip olun. Artık oyuncu olma şartları üzerinden kendinizi gösterebilecek, dizi ve filmlerin yanı sıra reklam projelerinde de rol alabileceksiniz!

Reklam yıldızı olmanın tam zamanı!

Manken ve oyuncu ajansları olarak her yıl sektöre çeşitli reklam yıldızları kazandırıyoruz. Reklamlarda yer alan oyuncular, kendilerini göstererek bu tip işlerde sektörün öncüsü konumunda yer almaktadır. Çıtamızı bu alanda daha üst seviyelere çıkartmak ve donanımlı bir firmanın parçası olmanıza ilişkin çalışmalar sunabilmek adına da emin adımlar atmayı ihmal etmemekteyiz. Tercihinizi bu noktada hemen bize yöneltin, siz de köklü projelerde rol alma imkanları elde edin.

Ek olarak oyuncu olma şartları adı altında sözleşmeler sunan ve bu sayede sizlere kalıcı proje desteği sunan ajansımız, tüm bu çalışmalarını bir tıkla ele almanız için cast ajans başvuru formlarını sunmaktadır. Bu formlar üzerinden başvuruları değerlendirmek ve kendinizi öne çıkan bir isim olarak tanıtabilmek açısından bir tercih ortamı yaratmayı da ihmal etmeyin. Türkiye’nin marka değeri taşıyan ajansı olarak her geçen gün çalışıyor, manken ve oyuncu ajansları konumunda lider tavrımızı bir an olsun elden bırakmıyoruz.